O administracji geodezyjnej na naradzie w Mikorzynie

Z inicjatywy Wielkopolskiego Zrzeszenia Geodetów Powiatowych, w dniach 21-23 maja br. w hotelu "Wityng" w Mikorzynie odbędzie się narada szkoleniowa podsumowująca 10 - lecie administracji geodezyjnej i kartograficznej w samorządach województwa wielkopolskiego.

Podczas spotkania omówione zostaną także zagadnienia dotyczące realizacji zadań z zakresu administracji rządowej w latach 2009-2010.

Na zaproszenie Zarządu Wielkopolskiego Zrzeszenia Geodetów Powiatowych, w naradzie weźmie udział wicestarosta koniński Małgorzata Waszak.