Skocz do zawartości

Maj

Aktualności 2009 - maj

Dzień Samorządowca i X- Lecie Samorządu Województwa

Na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Starosta Stanisław Bielik weźmie udział w uroczystości z okazji Dnia Samorządowca.
czytaj więcej

Delegacja z Regionu Lääne Viru w powiecie konińskim

Na zaproszenie Starosty Konińskiego, w dniach 29 maja - 1 czerwca, powiat koniński gościł będzie delegację z Regionu Lääne Viru w składzie: Gubernator Urmas Tamm oraz Tiina Halling z Centrum Kariery.
czytaj więcej

II Międzynarodowe Study Tour "Ziemia Konińska 2009"

29 maja rozpocznie się II Międzynarodowe Study Tour "Ziemia Konińska 2009". Trwającą 3 dni imprezę zorganizowało Starostwo Powiatowe w Koninie we współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.
czytaj więcej

Uroczystości w PWiK w Koninie

Z okazji święta Pracownika Komunalnego, 29 maja Starosta Koniński uda się z najlepszymi życzeniami do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Koninie.
czytaj więcej

55 "OKFA" trwa

W dniach 28-31 maja, Dom Kultury " Oskard" gościć będzie uczestników 55 Ogólnopolskiego Konkursu Filmów Niezależnych "OKFA".
czytaj więcej

"Otoczmy troską życie" - XVII Pielgrzymka Sołtysów i Środowisk Wiejskich w Licheniu

Sołtysi oraz liderzy wiejscy z całego kraju przybędą 30 maja do Lichenia, aby oddać się modlitwie oraz spotkaniom i debatom poświęconym aktualnym i ważnym dla polskiej wsi i rolnictwa tematom.
czytaj więcej
strona 6 z 6
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting