Finał "Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym"

22 maja br. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie odbędzie się Finał XVI edycji "Wielkopolskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym". Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak.

Celem Konkursu jest upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy o funkcjonowaniu samorządu i jego znaczeniu dla życia lokalnych społeczności oraz propagowanie idei budowania społeczeństwa obywatelskiego.

W tegorocznym finale weźmie udział 60 gimnazjalistów z województwa wielkopolskiego wyłonionych spośród 480 uczestników etapu powiatowego Konkursu.

Program Finału:
godz. 11.00 - rejestracja uczestników