Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności 2008 - czerwiec

Kontaktów zagranicznych ciąg dalszy

Ostatnie dwa miesiące dla samorządu powiatowego, to okres wzmożonych kontaktów zagranicznych. Po wizycie w powiecie konińskim delegacji samorządowców z Ilm Kreis oraz działaczy kultury z Estonii, realizowane są kolejne przedsięwzięcia z udziałem powiatów partnerskich.
czytaj więcej

Powiat widziany oczami artystów

27 maja br. rozpoczął się IX Ogólnopolski Plener Malarski w Ślesinie - jedno z największych wydarzeń kulturalnych powiatu konińskiego.
czytaj więcej

Turystyka wodna motorem rozwoju polskiej gospodarki

29 maja br. w Senacie odbyła się konferencja na temat: "Stan obecny oraz perspektywy rozwoju polskiej żeglugi śródlądowej w aspekcie ruchu turystycznego".
czytaj więcej
Podsumowano IX Ogólnopolski Plener Malarski w Ślesinie

Podsumowano IX Ogólnopolski Plener Malarski w Ślesinie

4 czerwca br., w Ośrodku Szkoleniowym w Wąsoszach, odbyła się konferencja prasowa Starostwa Powiatowego w Koninie z udziałem: wicestarosty konińskiego Małgorzaty Waszak oraz artystów-malarzy uczestniczących w IX Ogólnopolskim Plenerze Malarskim w Ślesinie.
czytaj więcej
Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce

W ubiegły piątek, w ślesińskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce rywalizowali uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu.
czytaj więcej

Ochrona jezior konińskich

11 czerwca br., w budynku Starostwa Powiatowego w Koninie (sala 251) odbędzie się spotkanie robocze poświęcone omówieniu sytuacji gospodarki wodnej na jeziorach konińskich (Pątnowskim, Wąsowsko-Mikorzyńskim, Ślesińskim i Czarnym) tworzących tzw. stanowisko szczytowe Kanału Ślesińskiego.
czytaj więcej
strona 1 z 4
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting