Skocz do zawartości

Grudzień

Aktualności 2010 - grudzień

Posiedzenie Komisji Spraw Społecznych

W poniedziałek 20 grudnia br. w sali 252 Starostwa Powiatowego w Koninie Al. 1 Maja 9 odbędzie się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych Rady Powiatu Konińskiego poświęcone omówieniu projektu Programu współpracy powiatu konińskiego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami pożytku publicznego w roku 2011.
czytaj więcej

Skrócony czas pracy wydziału komunikacji

czytaj więcej

Alarm przeciwpowodziowy

W związku z przkroczeniem stanów ostrzegawczych i alarmowych na rzekach województwa wielkopolskiego oraz pogarszającą się sytuacją hydrometeorologiczną Wojewoda Wielkopolski z dniem 20 grudnia 2010 r. wprowadza STAN ALARMU PRZECIWPOWODZIOWEGO.
czytaj więcej

Pomyślny audit Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001-2008

Jednostka certyfikacyjna Polski Rejestr Statków w Gdańsku, 17 grudnia przeprowadziła w konińskim Starostwie audit na ponowną certyfikację Systemu Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001-2008.
czytaj więcej

III sesja Rady Powiatu Konińskiego

29 grudnia b.r., w siedzibie konińskiego Starostwa odbędzie się III sesja Rady Powiatu Konińskiego. Początek obrad - godz. 10.00.
czytaj więcej
Z III sesji Rady Powiatu Konińskiego

Z III sesji Rady Powiatu Konińskiego

Ponad 1 mln 90 tysięcy złotych na dotacje dla organizacji pozarządowych i 80 tysięcy dla Miejskiej Biblioteki Publicznej na prowadzenie obsługi bibliotecznej mieszkańców powiatu. Takie decyzje zapadły na wczorajszej sesji w konińskim Starostwie.
czytaj więcej
strona 3 z 3
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting