Skocz do zawartości

Aktualności 2009

Aktualności 2009 - styczeń

Starosta podziękował za pracę na rzecz powiatu i jego mieszkańców

Starosta podziękował za pracę na rzecz powiatu i jego mieszkańców

Za kształtowanie samorządności powiatowej, dbałość o dobro społeczności lokalnych oraz owocną pracę na rzecz rozwoju powiatu, Starosta Stanisław Bielik podziękował wczoraj pracownikom konińskiego Starostwa i jednostek organizacyjnych powiatu.
czytaj więcej

Konwent Starostów Województwa Wielkopolskiego

Dziś o godz. 10.45, w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym Wielspin w Wągrowcu rozpoczęło się posiedzenie Konwentu Starostów Województwa Wielkopolskiego.
czytaj więcej

Gala Samorządowa w Starym Mieście

W najbliższy piątek, Starosta Koniński Stanisław Bielik weźmie udział w uroczystej Gali Samorządowej gminy Stare Miasto.
czytaj więcej

Starostwie rozmawiali o drogach

Zakończyło się posiedzenie Konwentu Starostów Województwa Wielkopolskiego w Wągrowcu. Podczas dwudniowego spotkania w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym Wielspin rozmawiano głównie o Narodowym Programie Przebudowy Dróg Lokalnych na rok 2009 w Wielkopolsce.
czytaj więcej

Apel o pomoc dla Pogorzelców

Dziś, do konińskiego Starostwa dotarł apel samorządowców Gminy Golina o udzielenie pomocy ofiarom poniedziałkowego pożaru w Węglewskich Holendrach.
czytaj więcej

Ogłoszenie Związku Międzygminnego "Koniński Region Komunalny"

Związek Międzygminny "Koniński Region Komunalny" ogłasza nabór na stanowisko Głównego Księgowego do Jednostki Realizującej Projekt Uporządkowanie Gospodarki Odpadami Na Terenie Subregionu Konińskiego.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting