Skocz do zawartości

Aktualności 2009

Aktualności 2009 - styczeń

Podsumowano pracę Komendy Miejskiej Policji w Koninie

16 stycznia br, Komenda Miejska Policji w Koninie dokonała uroczystego podsumowania swej działalności w 2008 roku.
czytaj więcej

Świąteczne spotkanie kombatantów

9 stycznia br., w siedzibie II liceum im. K. K. Baczyńskiego w Koninie odbędzie się spotkanie świąteczne przedstawicieli stowarzyszeń kombatanckich.  
czytaj więcej

Spotkanie Noworoczne w Poznaniu

W najbliższą sobotę, w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Wieniawskiego w Poznaniu, odbędzie się Spotkanie Noworoczne parlamentarzystów, samorządowców województwa wielkopolskiego oraz przedstawicieli dziedzin nauki i kultury z naszego regionu.    
czytaj więcej

Otwarcie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Licheń"

Dziś w południe odbędzie się uroczyste otwarcie Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "Licheń" oraz poświęcenie Hospicjum im. bł. Stanisława Papczyńskiego.    
czytaj więcej

Uroczystość dedykowana Pracownikom Samorządu Powiatowego

W najbliższy czwartek, w sali widowiskowej Konińskiego Domu Kultury odbędzie się uroczystość dedykowana Pracownikom Samorządowym z okazji Jubileuszu 10- lecia Samorządu Powiatu Konińskiego.
czytaj więcej

"Barbórka" w FUGO S.A.

W najbliższy piątek, pracownicy Fabryki Urządzeń Górnictwa Odkrywkowego "FUGO" S.A. w Koninie obchodzić będą "Barbórkę".
czytaj więcej
strona 1 z 5
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting