Spotkanie z Michałem Wiśniewskim

W ubiegłą sobotę, 25 kwietnia br., dzieci i młodzież ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rychwale spotkały się z liderem zespołu "Ich Troje" Michałem Wiśniewskim.

Spotkanie, które odbyło się w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym "Wityng" w Mikorzynie uświetnił koncert orkiestry dętej "Quantum" z Rychwała.

Lider zespołu "Ich Troje" rozmawiał z wychowankami placówki, rozdawał autografy oraz wziął udział we wspólnym rejsie statkiem po jeziorze. Wizyta artysty była dla uczniów SOSW z Rychwała wielką i wyjątkową przygodą.

Inicjatorem spotkania było Starostwo Powiatowe w Koninie a jego głównym organizatorem i fundatorem okolicznościowych upominków - Prezes spółki AVANS Zbigniew Witkowski.