Skocz do zawartości

Grudzień

Aktualności 2009 - grudzień

VII edycja Konkursu na "Najpiękniejszy Stół Świąteczny"

Nowoczesna aranżacja stołu wigilijnego będzie wyzwaniem dla uczestników tegorocznego Konkursu na "Najpiękniejszy Stół Świąteczny".
czytaj więcej
Powiat na galowo, czyli XI Gala Powiatu Konińskiego

Powiat na galowo, czyli XI Gala Powiatu Konińskiego

Uroczyste podziękowania i wręczenie statuetek w imieniu władz samorządowych oraz lokalnej społeczności Powiatu Konińskiego odbyło się w minioną sobotę 12 grudnia w Górniczym Domu Kultury Oskard w Koninie. Uroczystość dedykowana była Podmiotom i Osobom, którzy w bieżącym roku swoją aktywnością i zaangażowaniem służyli rozwojowi powiatu, a zwłaszcza jego mieszkańcom.
czytaj więcej

Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

Wczoraj (14 grudnia) w siedzibie konińskiego Starostwa obradował Zarząd Powiatu Konińskiego.
czytaj więcej

Starostwo pracuje zgodnie z ISO 9001-2008

Jednostka certyfikacyjna Polski Rejestr Statków w Gdańsku, 14 grudnia przeprowadziła w konińskim Starostwie audit nadzoru na zgodność z normą ISO 9001-2008.
czytaj więcej

Powiat mocno agroturystyczny

Aż trzy gospodarstwa agroturystyczne z powiatu konińskiego wyróżniono w III edycji konkursu “Najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce". Rozstrzygnięcie nastąpiło 10 grudnia w Poznaniu.
czytaj więcej

"Najpiękniejszy Stół Świąteczny" w Żychlinie

Zapach świerku, makowców, blask świec i kolędy wprowadziły wszystkich gości zgromadzonych w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie w świąteczny nastrój. To zasługa konkursu "Najpiękniejszy Stół Świąteczny", który odbył się 16 grudnia 2009 r. w murach tej szkoły.
czytaj więcej
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting