Skocz do zawartości

Aktualności 2008

Aktualności 2008 - styczeń

Ferie na sportowo w powiecie

Już drugi dzień trwają w Skulsku sportowe zmagania w ramach Turnieju Ferii zimowych. Tegorocznej imprezie, która odbywa się pod hasłem „Ferie pod siatką” patronują Starosta Koniński i Wójt Gminy Skulsk.
czytaj więcej

PFRON uruchomił Program "STUDENT II - kształcenie ustawiczne osób niepełnosprawnych"

Wnioski o pomoc finansową w ramach Programu należy składać w terminie od 1 do 28 lutego 2008r. w siedzibie Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych, Oddział Wojewódzki(ul. Lindego 4, 60-573 Poznań).
czytaj więcej

Seminarium podsumowujące zadania sportowe realizowane przez powiat koniński w 2007r

Na zaproszenie Starosty Konińskiego, dzis o 13.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ślesinie, władze samorządowe spotkają się ze sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi z powiatu konińskiego.
czytaj więcej

Konińskie Starostwo rozpoczęło przygotowania do tegorocznego Poboru

Pod kierownictwem Starosty Konińskiego, 21 stycznia w siedzibie urzędu odbyła się narada poświęcona organizacji tegorocznego Poboru na terenie powiatu konińskiego.
czytaj więcej

"Program usuwania azbestu" w roku 2008

29 lutego upływa termin składania wniosków o dofinansowanie w ramach „Programu usuwania azbestu… z terenu powiatu konińskiego”
czytaj więcej

Posiedzenie Zarządu Powiatu

17 stycznia br. odbędzie się Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego.
czytaj więcej
strona 1 z 2
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting