Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności 2013 - marzec

Z XXVI sesji Rady Powiatu Konińskiego

Z XXVI sesji Rady Powiatu Konińskiego

XXVI sesję Rady Powiatu Konińskiego zdominowały sprawy bieżące. Porządek posiedzenia liczył 19 punktów. Radni podjęli cztery uchwały oraz przyjęli trzy informacje i pięć sprawozdań.
czytaj więcej
Komunikat

Komunikat

Zarząd Powiatu Konińskiego zmienił termin rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert ogłoszonych uchwałą Nr 237/2013 z dnia 30 stycznia 2013 r. w sprawie zlecenia realizacji zadań z zakresu promocji i ochrony zdrowia, kultury, sportu oraz ekologii.
czytaj więcej
Tradycja z żurem

Tradycja z żurem

Mieszkańcy gminy Kramsk chcą ocalić od zapomnienia jedną z najbardziej niezwykłych tradycji wielkanocnych – wybijanie żuru. Na kilka dni przed Wielkim Czwartkiem, kiedy okna panien maluje się żurem, w sobotę Gimnazjum w Kramsku przypominano ten i inne wielkanocne zwyczaje.
czytaj więcej
Wybrali najpiękniejszą pisankę

Wybrali najpiękniejszą pisankę

W ubiegły piątek (22 marca 2013 r.) w sali chopinowskiej w Żychlinie wybrano najpiękniejszą pisankę, najciekawszą pracę wykonaną w technice komputerowej oraz najlepszy świąteczny wypiek.
czytaj więcej
XXVI sesja Rady Powiatu Konińskiego

XXVI sesja Rady Powiatu Konińskiego

W najbliższy czwartek (28 marca 2013 r.), odbędzie się XXVI sesja Rady Powiatu Konińskiego. Posiedzenie rozpocznie się o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa.
czytaj więcej
Nabór do Komisji Konkursowej

Nabór do Komisji Konkursowej

Realizując Program Współpracy Powiatu Konińskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art.3 ust.3 ustawy z dnia 23 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2013, Starosta Powiatu Konińskiego ogłasza nabór do Komisji Konkursowej rozpatrującej i opiniującej oferty składane przez uprawnione podmioty na otwarte konkursy ofert ogłaszane przez Zarządu Powiatu Konińskiego w roku 2013.
czytaj więcej
strona 1 z 4
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting