Skocz do zawartości

Maj

Aktualności 2011 - maj

XVIII Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Już po raz osiemnasty, gimnazjaliści z Wielkopolski rywalizować będą o zwycięstwo w  „Wielkopolskim Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym”. Tegoroczny Finał Konkursu odbędzie się 3 czerwca w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.
czytaj więcej
Dominika Kierzek podwójną laureatką Konkursu "Palić nie palić – oto jest pytanie"

Dominika Kierzek podwójną laureatką Konkursu "Palić nie palić – oto jest pytanie"

Konkurs „Palić, nie palić – oto jest pytanie” organizowany jest od 2000 roku, jako element edukacji zdrowotnej prowadzonej wśród uczniów szkół podstawowych. Jego celem jest kształtowanie postaw antynikotynowych wśród młodych ludzi, w wieku w którym najczęściej dochodzi do inicjacji tytoniowej.
czytaj więcej
IV Ogólnopolski Zlot Chórów i Orkiestr w Licheniu

IV Ogólnopolski Zlot Chórów i Orkiestr w Licheniu

110 orkiestr, 66 chórów i ponad 5 tysięcy muzyków uczestniczyło w IV Ogólnopolskim Zlocie Chórów i Orkiestr, który odbył się 28 maja w Sanktuarium Maryjnym w Licheniu Starym.
czytaj więcej
Nauczyciele ze Ślesina nowymi Mistrzami Powiatu

Nauczyciele ze Ślesina nowymi Mistrzami Powiatu

Drużyna z Goliny nie obroniła tytułu Mistrza Powiatu Nauczycieli w Piłkę Nożną. Laur zwycięstwa przypadł tym razem zawodnikom ze Ślesina.
czytaj więcej
Z wernisażu wystawy autorskiej uczestników Pleneru Malarskiego  w Ślesinie

Z wernisażu wystawy autorskiej uczestników Pleneru Malarskiego w Ślesinie

Prawdziwą ucztą kulturalną okazała się autorska wystawa malarska, której wernisaż odbył się wczoraj w Konińskim Domu Kultury „Klub Energetyk”. Okazją do jego zorganizowania i zaprezentowania ponad 60 obrazów było spotkanie artystów biorących udział w  XII Plenerze Malarskim w Ślesinie.
czytaj więcej
Młodzież z Puchova zakończyła staż  zawodowy w powiecie

Młodzież z Puchova zakończyła staż zawodowy w powiecie

Czternastoosobowa grupa uczniów ze Słowacji odwiedziła nasz powiat w związku z udziałem w projekcie pt. „Ryby i ich rola w żywieniu człowieka” realizowanym w ramach unijnego Programu "Leonardo da Vinci".
czytaj więcej
strona 1 z 4
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting