Skocz do zawartości

Luty

Aktualności 2011 - luty

Starosta rozdał stypendia

Mają doskonałe wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych, turniejach wiedzy i konkursach. Mowa o najzdolniejszych uczniach i studentach z powiatu - laureatach tegorocznych Stypendiów Starosty Konińskiego.
czytaj więcej

Najwyższe podium dla reprezentacji powiatu konińskiego

Szczęśliwa „13” dla powiatu konińskiego. Po wielu latach oczekiwań, nasza reprezentacja sięgnęła po najwyższe podium Wielkopolskiej Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi.
czytaj więcej
Fundusze europejskie na rozwój firm

Fundusze europejskie na rozwój firm

Kilkadziesiąt osób – przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą  spotkało się 24 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Koninie.
czytaj więcej

Powiat na Targach Turystycznych w Łodzi

XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi to pierwsza w tym roku impreza wystawiennicza, podczas której powiat koniński będzie promował swoje walory turystyczne. Turystów, po raz pierwszy w historii, zachęcać będziemy smakiem potraw regionalnych.
czytaj więcej
XIII Powiatowa Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi

XIII Powiatowa Zimowa Spartakiada Mieszkańców Wsi

Niedziela minęła w powiecie konińskim pod znakiem sportowych rozgrywek. Na hali sportowej w Żychlinie zmierzyły się reprezentacje gmin powiatu konińskiego podczas XIII Powiatowej Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi.
czytaj więcej
Powiat Koniński laureatem dwóch HIT-ów

Powiat Koniński laureatem dwóch HIT-ów

Rubinowy Hit z Gwiazdą i Hit Promocji Regionu powiększyły kolekcję nagród powiatu konińskiego.
czytaj więcej
strona 1 z 3
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting