Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności 2011 - listopad

Informacja z konsultacji w sprawie projektu Programu współpracy Powiatu Konińskiego z organizacjami pozarządowymi na rok 2012

W dniu 26 października 2011 projekt Programu został umieszczony na stronie internetowej Powiatu w zakładce „Aktualności” oraz wywieszony na tablicy ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Koninie.
czytaj więcej
Bezpłatna mammografia w powiecie konińskim

Bezpłatna mammografia w powiecie konińskim

Od 9 do 22 listopada w mammobusie, który odwiedzi miejscowości powiatu konińskiego, można będzie wykonać bezpłatne badanie mammograficzne. Badanie, w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowane jest przez NFZ.
czytaj więcej
Konkurs "Przyjazny Pracodawca"

Konkurs "Przyjazny Pracodawca"

W ramach projektu realizowanego przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu pt. „Flexicurity szansa na zrównoważony rozwój rynku pracy” został ogłoszony Konkurs pt. ”PRZYJAZNY PRZEDSIĘBIORCA”.
czytaj więcej
"Uwierz w swój sukces!"

"Uwierz w swój sukces!"

Uwierz w swój sukces! – kolejny projekt ARR S.A. skierowany do kobiet, tym razem z powiatu konińskiego, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Poddziałania 6.1.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
czytaj więcej
strona 2 z 2
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting