"Uwierz w swój sukces!"

Ruszyła rekrutacja do projektu pt. „Uwierz w swój sukces!” realizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie w ramach Poddziałania 6.1.1 PO KL.

2 listopada rozpoczął się nabór kandydatek do projektu pt. „Uwierz w swój sukces!”. Projekt skierowany jest do kobiet, które nie ukończyły 25 roku życia, długotrwale bezrobotnych, zamieszkałych w Koninie i powiecie konińskim. Oferuje uczestniczkom warsztaty, szkolenia oraz staże zawodowe. Rekrutacja potrwa do 16 listopada. Formularz rekrutacyjny i pozostałe dokumenty należy składać osobiście w Biurze Projektu mieszczącym się w siedzibie Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Zakładowa 4, 62-510 Konin, pok. 220, w godz. od 8.00 do 14.30.

Panie zainteresowane wzięciem udziału w projekcie, chcące poznać więcej szczegółów oraz pobrać Formularz Rekrutacyjny odsyłamy na stronę internetową www.arrkonin.org.pl, zakładka  „Uwierz w swój sukces!” (6.1.1 K24) oraz do Biura Projektu.

Szczegółowych informacji udzielają:
Magdalena Sobierajska – Kierownik Projektu