Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności 2011 - czerwiec

Spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich

Zapraszamy na spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2011 roku, w godzinach 9.00-12.00, w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Golina. Dyżur będzie pełnił pracownik Punktu Informacyjnego FE z Konina.
czytaj więcej
Mikołaj Nijak wyróżniony w finale konkursu "Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą"

Mikołaj Nijak wyróżniony w finale konkursu "Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą"

Mikołaj Nijak z Kramska zdobywcą wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem „Powódź, pożar, dniem czy nocą – straż przychodzi ci z pomocą”.
czytaj więcej
Uczcili 25-lecie Poradni

Uczcili 25-lecie Poradni

„Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka” – słowami Jana Pawła II rozpoczęły się jubileuszowe uroczystości Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ślesinie.
czytaj więcej

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w 2011 r.

Zarząd Powiatu Konińskiego podjął Uchwały w sprawie ogłoszenia Konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych w 2011 r.
czytaj więcej

Konkurs fotograficzny "Fundusze w obiektywie"

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłosił Konkurs fotograficzny pn. Fundusze w obiektywie, który potrwa do 20 lipca 2011 r.
czytaj więcej

Służby o przygotowaniach do sezonu

Powiat koniński jest gotowy na przyjęcie turystów. Tradycyjnie przed rozpoczynającym się sezonem wakacyjno – urlopowym, w siedzibie urzędu  obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Konińskiego.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting