Spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich

Zapraszamy na spotkanie z Konsultantem Funduszy Europejskich, które odbędzie się w dniu 29 czerwca 2011 roku, w godzinach 9.00-12.00, w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Golina. Dyżur będzie pełnił pracownik Punktu Informacyjnego FE z Konina.

Podczas dyżuru pracownik Punktu Informacyjnego FE będzie udzielał bezpłatnych informacji wszystkim, którzy chcieliby uzyskać finansowe wsparcie z Funduszy Europejskich zarówno w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 jak i krajowych programów realizowanych w ramach Narodowej Strategii Spójności na lata 2007-2013.

Konsultanci FE udzielają również porad z zakresu rozliczania projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Punktu Informacyjnego FE w Koninie: tel. 063 240 32 76, e-mail: konin.wrpo@wielkopolskie.pl.