Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności 2011 - czerwiec

2 x K, czyli kajaki oraz konie

2 x K, czyli kajaki oraz konie

Wszystko zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach przez niezawodną Iwonkę. Gdy dodać do tego piękną pogodę to można mówić o udanym spływie i pikniku konnym dla Podopiecznych Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ.
czytaj więcej

Koncert charytatywny "Muzyka dla Radka"

Społeczność Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie zaprasza na koncert charytatywny „Muzyka dla Radka”, który odbędzie się 4 czerwca o godzinie 16.00 nad Jeziorem Stępa w Kleczewie.
czytaj więcej

Szkolenie z zakresu wypełniania wniosku o płatność

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza 28 czerwca br. na bezpłatne szkolenie zorganizowane przez Urząd Marszałkowski w Poznaniu dla beneficjentów Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
czytaj więcej
II spływ kajakowy "Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski"

II spływ kajakowy "Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski"

Już po raz drugi Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” przy wsparciu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Koninie oraz Konińskiego Klubu Kajakowego organizuje spływ kajakowy „Szlakiem Śluz Wielkiej Pętli Wielkopolski”. 
czytaj więcej
strona 4 z 4
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting