Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności 2010 - marzec

Terminy kwalifikacji wojskowej

Starostwo Powiatowe w Koninie informuje, że zgodnie z zarządzeniem Wojewody Wielkopolskiego plan przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej przedstawia się następująco:
czytaj więcej
Golina zwycięzcą Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców

Golina zwycięzcą Zimowej Powiatowej Spartakiady Mieszkańców

Niedziela minęła w Powiecie Konińskim pod znakiem sportowych rozgrywek. Na hali sportowej w Żychlinie zmierzyły się reprezentacje gmin powiatu konińskiego podczas XI Powiatowej Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi.
czytaj więcej

VI edycja programu "Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu"

Do 10 marca można zgłaszać aplikacje do programu "Wolontariat w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim". Na osoby, które pragną zdobyć doświadczenie zawodowe i zapoznać się ze specyfiką pracy w administracji rządowej czeka 14 stanowisk pracy w różnych wydziałach.
czytaj więcej
"Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych"

"Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych"

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Ślesinie zaprasza rodziców wraz z pociechami do odwiedzenia gabinetu logopedycznego w dniu 06 marca 2010.
czytaj więcej

Kolejne absolutorium w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie

Absolwenci kierunku zarządzania, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie opuszczą w sobotę, 6 marca 2010 r., swoją Alma Mater.
czytaj więcej

Konkurs fotograficzny "W zespole siła"

Z dniem 1 marca 2010 roku firma Nokia Poland oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłaszają rozpoczęcie konkursu fotograficznego "W zespole siła".
czytaj więcej
strona 1 z 5
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting