Kolejne absolutorium w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie

Absolwenci kierunku zarządzania, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie opuszczą w sobotę, 6 marca 2010 r., swoją Alma Mater.

W absolutorium weźmie udział Starosta Koniński - Stanisław Bielik, który wręczy nagrodę za szczególne osiągnięcia w nauce Ewie Wesołowskiej z Sompolna, absolwentce kierunku - zarządzanie.

Uroczystość będzie nieco różniła się od tych, które miały miejsce w latach poprzednich. Zamiast kwiatów dla władz uczelni oraz wykładowców absolwenci przekażą pieniądze Fundacji "Mam Marzenie", która przeznaczy je na spełnienie marzenia chorego 13-letniego Szymona z Konina.