Skocz do zawartości

Czerwiec

Aktualności 2009 - czerwiec

III KONIŃSKIE FORUM INICJATYW POZARZĄDOWYCH

Z inicjatywy Fundacji "Podaj Dalej", 3 czerwca br., konińskie Starostwo będzie gospodarzem III KONIŃSKIEGO FORUM INICJATYW POZARZĄDOWYCH.
czytaj więcej

55 "OKFA" przeszła do historii

W dniach 28-31 maja odbył się coroczny Ogólnopolski Konkurs Filmów Niezależnych "OKFA".
czytaj więcej

Spotkanie w sprawie projektu "Wzrost przedsiębiorczości w subregionie konińskim poprzez samozatrudnienie"

Starosta Stanisław Bielik wziął udział w spotkaniu, którego celem było zapewnienie prawidłowej realizacji Projektu pn. "Wzrost przedsiębiorczości w subregionie konińskim poprzez samozatrudnienie".
czytaj więcej
Starosta Koniński i Gubernator Lääne Viru podpisali protokół o współpracy na 2009 rok

Starosta Koniński i Gubernator Lääne Viru podpisali protokół o współpracy na 2009 rok

30 maja, Starosta Koniński i Gubernator Regionu Lääne Viru podpisali protokół o współpracy pomiędzy powiatami na 2009 rok.
czytaj więcej
Realizacja projektu "Stypendia unijne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego"

Realizacja projektu "Stypendia unijne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego"

Na realizację projektu "Stypendia unijne dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego" w ramach działania 2.2 "Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne" Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego Powiat Koniński otrzymał 177 500,00 zł. Stypendia przyznano 71 uczniom z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, pochodzącym z obszarów wiejskich i uczącym się w szkołach ponadgimnazjalnych umożliwiających uzyskanie świadectwa maturalnego. Stypendium na rok szkolny 2008/2009 w wysokości 250,00 zł miesięcznie, przyznane maksymalnie na okres nie dłuższy niż 10 miesięcy, otrzymało: 4 uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleczewie, 19 uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sompolnie i 48 uczniów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. F.Chopina w Żychlinie. Realizowany projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa.
czytaj więcej

12 czerwca - dniem wolnym od pracy w Starostwie

Uprzejmie informuję, iż w związku z tym, że Święto Wojska Polskiego ( obchodzone 15 sierpnia) przypada w tym roku w sobotę, aby zapewnić ustawowy wymiar pracy w urzędzie, Starosta Koniński - wydał Zarządzenie ustanawiające 12 czerwca br.( piątek) - dniem wolnym od pracy w konińskim Starostwie.
czytaj więcej
strona 1 z 6
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting