Skocz do zawartości

Listopad

Aktualności 2008 - listopad

AKCJA KRWIODAWSTWA ZSE-U w Żychlinie

W dniu 19 listopada 2008r. w ZSE-U w Żychlinie, już po raz piaty, przeprowadzono wśród społeczności szkoły akcję krwiodawstwa.
czytaj więcej

Powiat na Gali Nominatów

Na zaproszenie organizatorów Starosta Koniński Stanisław Bielik weźmie udział w Gali Nominatów NKE "Przyjaźni Środowisku", która odbędzie się 24 listopada br. o godzinie 13.00, w gmachu Senatu RP w Warszawie.
czytaj więcej
Z nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Konińskiego

Z nadzwyczajnej sesji Rady Powiatu Konińskiego

20 listopada, radni powiatu konińskiego spotkali się w Starostwie na sesji nadzwyczajnej. Przedmiotem obrad było przyjęcie propozycji Zarządu Powiatu Konińskiego w sprawie przystąpienia do realizacji projektu przebudowy dwóch dróg powiatowych w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 - 2011" a także udzielenie wsparcia finansowego powiatu dla 9 inwestycji drogowych zgłaszanych do Programu przez gminy.
czytaj więcej
Debiuty 2008 - wyniki rywalizacji siłowych

Debiuty 2008 - wyniki rywalizacji siłowych

92 zawodników z ponad 50 miejscowości rywalizowało o miejsca na podium podczas V Otwartych Mistrzostw Polski Amatorów w Siłowaniu Na Ręce, które odbyły się w ubiegłą niedzielę w Starym Mieście.
czytaj więcej

Finał VIII edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska

9 listopada br. w siedzibie konińskiego Starostwa odbędzie się finał VIII edycji Powiatowego Konkursu Ochrony Środowiska.
czytaj więcej

XXV sesja Rady Powiatu Konińskiego

28 listopada br., o godz. 10.00 w sali 252 siedziby konińskiego Starostwa odbędzie się XXV sesja Rady Powiatu Konińskiego.
czytaj więcej
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting