XXV sesja Rady Powiatu Konińskiego

28 listopada br., o godz. 10.00 w sali 252 siedziby konińskiego Starostwa odbędzie się XXV sesja Rady Powiatu Konińskiego.

Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przyjęcie protokołu z poprzednich obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Konińskiego i realizacji uchwał Rady Powiatu w okresie międzysesyjnym.
5. Interpelacje i pytania radnych.
6. Informacja o zimowym utrzymaniu dróg w powiecie konińskim w sezonie 2008 - 2009.
7. Podjęcie uchwały w sprawie programu współpracy Powiatu Konińskiego z organizacjami pozarządowymi w 2009 roku.
8. Podjęcie uchwały w sprawie strategii integracji i rozwiązywania problemów społecznych powiatu konińskiego na lata 2008-2013.
9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Konińskiego położonej
w Żychlinie, gmina Stare Miasto.
10. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na 2008 rok.
11. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i pytania radnych.
12. Wnioski, postulaty, oświadczenia i informacje radnych.
13. Zamknięcie obrad