Listopad

Na zaproszenie organizatorów Starosta Koniński Stanisław Bielik weźmie udział w Gali Nominatów NKE "Przyjaźni Środowisku", która odbędzie się 24 listopada br. o godzinie 13.00, w gmachu Senatu RP w Warszawie.

Już od kilku lat Powiat Koniński słynie z proekologicznej działalności, świadczą o tym liczne tytuły i wyróżnienia które zdobył w tej dziedzinie, m. in. dwukrotnie uzyskany w Konkursie Ekologicznym "Przyjaźni Środowisku" - tytuły "Promotor Ekologi" w latach 2004, 2005 oraz w roku 2006 - "Mecenas Polskiej Ekologii".

Powiat na Gali Nominatów