Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności 2011 - marzec

Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce

Już po raz piąty Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego we współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym w Poznaniu i Wielkopolskim Towarzystwem Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej zorganizował Konkurs na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce.
czytaj więcej

Protokół o współpracy z powiatem Ilm podpisany

O  tym jak będzie wyglądała tegoroczna współpraca miedzy powiatem konińskim a Ilm Kreis, mówili w piątek (25 marca) na konferencji prasowej przedstawiciele obydwu samorządów. 
czytaj więcej

Akcja profilaktyczna chorób układu krążenia i cukrzycy w Żychlinie

Jak skutecznie zapobiegać chorobom układu krążenia i cukrzycy dowiedzą się uczestnicy akcji organizowanej 31 marca w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.
czytaj więcej

O pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów z powiatu

Pomoc dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi będzie przedmiotem narady, która odbędzie się w najbliższy wtorek w konińskim Starostwie.
czytaj więcej

Otwarte konkursy ofert

Zarząd Powiatu Konińskiego ogłasza otwarte konkursy ofert na zlecenie realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej, wspierania upowszechniania kultury fizycznej, wspierania upowszechniania kultury fizycznej oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.
czytaj więcej
Statuetki Siewcy wręczone

Statuetki Siewcy wręczone

Marszałek Województwa Wielkopolskiego nagrodził wczoraj najlepszych rolników z Regionu. Dziesięciu najbardziej przedsiębiorczych gospodarzy otrzymało statuetki Siewcy i czeki  na 10 tysięcy złotych.
czytaj więcej
strona 1 z 3
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting