Skocz do zawartości

Aktualności 2010

Aktualności 2010 - styczeń

Spotkanie z organizacjami pozarządowymi

Starosta Koniński zaprasza do udziału w spotkaniu nt. "Realizacja Programu Współpracy Powiatu Konińskiego z organizacjami pozarządowymi w 2010r."
czytaj więcej
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Konińskiego

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Konińskiego

Już po raz ósmy rozegrany został Turniej Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Ziemi Konińskiej o Puchar Starosty Konińskiego.
czytaj więcej

Ruszył program PFRON

Oddział Wielkopolski PFRON rozpoczął nabór wniosków na dofinansowanie do przedsięwzięć skierowanych na rzecz osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu.
czytaj więcej

Chopin ponownie zagości w powiecie konińskim

Od wizyty Fryderyka Chopina w Żychlinie, gdzie bawił na weselu Melanii Bronikowskiej i Wiktora Kurnatowskiego minie we wrześniu 181 lat. Jednak za sprawą tegorocznych obchodów Roku Chopinowskiego, kompozytor zagości tu ponownie. Przypadającą w 2010 roku dwusetną rocznicę urodzin Chopina, powiat koniński uczci bowiem cyklem wydarzeń służących promocji Jego osoby i twórczości.
czytaj więcej
Powiat Koniński włączy się 18 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Powiat Koniński włączy się 18 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Obraz autorstwa Danuty Drzewieckiej oraz oryginalna bombka wykonana przez dzieci z Domu Kultury w Kowalewku to najcenniejsze z gadżetów przekazanych na koniński Finał WOŚP przez władze powiatu konińskiego.
czytaj więcej

Konkurs Parlamentu Europejskiego o Nagrodę Dziennikarską

Parlament Europejski ogłosił III edycję Konkursu skierowanego do dziennikarzy zajmujących się najważniejszymi problemami europejskimi, których praca służy lepszemu zrozumieniu działania unijnych instytucji i europejskich polityk.
czytaj więcej
strona 1 z 2
Zobacz także:
Centrum Informacji TurystycznejTłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w KoninieChopin w powiecie konińskimrozlicz PIT
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting