Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

Konkurs fotograficzny "Fundusze w obiektywie"

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu ogłosił Konkurs fotograficzny pn. Fundusze w obiektywie, który potrwa do 20 lipca 2011 r.
czytaj więcej

Służby o przygotowaniach do sezonu

Powiat koniński jest gotowy na przyjęcie turystów. Tradycyjnie przed rozpoczynającym się sezonem wakacyjno – urlopowym, w siedzibie urzędu  obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Konińskiego.
czytaj więcej

"Powódź, pożar, dniem czy nocą - straż przychodzi ci z pomocą"

Pod takim hasłem zorganizowana została XIII edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży. Dziś (14 czerwca) w konińskim Starostwie wręczone zostaną nagrody dla finalistów jego eliminacji powiatowych.
czytaj więcej

Zaproszenie do Wierzbinka

14. Ogólnopolskie Targi Wierzby i Wikliny ,,Salix” połączone z obchodami Dni Wierzbinka  odbędą się 12 czerwca 2011 r. w parku przy Urzędzie Gminy.
czytaj więcej

W Wielkopolsce 5 tysięcy mniej bezrobotnych

Liczba bezrobotnych w Wielkopolsce zmniejszyła się o 5 tysięcy – poinformował Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu. Największy spadek bezrobocia odnotowano w powiecie konińskim.
czytaj więcej

Jubileusz Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Ślesinie

Od ćwierć wieku mobilizuje do działania młodych ludzi i rozbudza ich zainteresowania, uczy jak żyć i jak radzić sobie z codziennymi trudnościami. 
czytaj więcej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting