Inicjatywa JEREMIE na start i rozwój działalności gospodarczej

„Inicjatywa JEREMIE na start i rozwój działalności gospodarczej” to tytuł szkolenia organizowanego przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie 17 maja w Starostwie Powiatowym.

W spotkaniu udział wezmą pośrednicy finansowi udzielający wsparcia przedsiębiorcom oraz osobom planującym rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ofertą Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Szkolenie odbędzie się w godzinach od 9.00 do 11.00 w sali 252 Starostwa Powiatowego w Koninie. Będzie to znakomita okazja do zadawania pytań pośrednikom finansowym oraz do zapoznania się z zasadami wypełniania wniosków aplikacyjnych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny a liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszeń dokonywać można osobiście, telefonicznie pod numerem 63 240 32 76 lub pisząc na adres konin.wrpo@wielkopolskie.pl, konin.fe@wielkopolskie.pl