Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

O Chopinie w Żychlinie

O Chopinie w Żychlinie

Fryderyk Chopin znów gościł w Żychlinie. Stało się tak za sprawą inscenizacji słowno-muzycznej przygotowanej przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych z okazji obchodów Dnia Patrona.
czytaj więcej
Powiat koniński "na styku kultur"

Powiat koniński "na styku kultur"

Obsypunka, pyrczok i pasztet z gęsi stały się największą atrakcją łódzkiej imprezy turystycznej „Na styku kultur”. Tym razem, wiodącym motywem targowej promocji powiatu konińskiego była jego kultura i tradycje.
czytaj więcej

Najwyższe podium dla reprezentacji powiatu konińskiego

Szczęśliwa „13” dla powiatu konińskiego. Po wielu latach oczekiwań, nasza reprezentacja sięgnęła po najwyższe podium Wielkopolskiej Zimowej Spartakiady Mieszkańców Wsi.
czytaj więcej
Fundusze europejskie na rozwój firm

Fundusze europejskie na rozwój firm

Kilkadziesiąt osób – przedstawicieli lokalnych przedsiębiorstw i osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą  spotkało się 24 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Koninie.
czytaj więcej

Dzień Patrona w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie

Uroczysty Dzień Patrona Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie odbędzie się 1 marca 2011 r. w kompleksie sportowo-dydaktycznym.
czytaj więcej

Powiat na Targach Turystycznych w Łodzi

XVII Międzynarodowe Targi – Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi to pierwsza w tym roku impreza wystawiennicza, podczas której powiat koniński będzie promował swoje walory turystyczne. Turystów, po raz pierwszy w historii, zachęcać będziemy smakiem potraw regionalnych.
czytaj więcej
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting