Skocz do zawartości

Aktualności

Aktualności

Akcja profilaktyczna chorób układu krążenia i cukrzycy w Żychlinie

Jak skutecznie zapobiegać chorobom układu krążenia i cukrzycy dowiedzą się uczestnicy akcji organizowanej 31 marca w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych w Żychlinie.
czytaj więcej

V sesja Rady Powiatu Konińskiego

W najbliższy czwartek – 31 marca – w sali konferencyjnej Starostwa odbędzie się posiedzenie Rady Powiatu Konińskiego. Początek obrad – godz. 10.00
czytaj więcej

O pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów z powiatu

Pomoc dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi będzie przedmiotem narady, która odbędzie się w najbliższy wtorek w konińskim Starostwie.
czytaj więcej

Otwarte konkursy ofert

Zarząd Powiatu Konińskiego ogłasza otwarte konkursy ofert na zlecenie realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej, wspierania upowszechniania kultury fizycznej, wspierania upowszechniania kultury fizycznej oraz kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji.
czytaj więcej
Statuetki Siewcy wręczone

Statuetki Siewcy wręczone

Marszałek Województwa Wielkopolskiego nagrodził wczoraj najlepszych rolników z Regionu. Dziesięciu najbardziej przedsiębiorczych gospodarzy otrzymało statuetki Siewcy i czeki  na 10 tysięcy złotych.
czytaj więcej

Spotkanie z cyklu "Unijna środa w Wielkopolsce"

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem swoich pracowników 23 marca br. do Poznania na spotkanie na temat możliwości inwestowania w kadry.
czytaj więcej
© 2020 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting