Odwołanie Międzypowiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Tanecznych

Z przykrością informujemy, że z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i nadrzędną potrzebę zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa Starosta Koniński podjął decyzję o odwołaniu Międzypowiatowego Przeglądu Szkolnych Zespołów Tanecznych, który miał się odbyć 8 czerwca 2020 roku w Centrum Kultury w Kleczewie.

To była trudna decyzja, ale zdrowie i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży biorących udział w tym wydarzeniu jest dla nas najważniejsze.

Mocno wierzymy w to, że spotkamy się w późniejszym terminie, w tym lub przyszłym roku z  niezwykle utalentowanymi młodymi tancerzami i tancerkami i ze zdwojoną energią pokażemy, że warto tańczyć.

Dbajcie o siebie!