IX sesja Rady Powiatu Konińskiego

Najbliższe posiedzenie Rady Powiatu Konińskiego odbędzie się w czwartek (28 maja) o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa.

Porządek obrad:
1. Otwarcie obrad.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Przyjęcie protokołu z poprzednich obrad.
4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu Konińskiego i realizacji uchwał Rady Powiatu w okresie międzysesyjnym.
5. Interpelacje i pytania radnych.
6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Strategii rozwoju turystyki Obszaru Funkcjonalnego Aglomeracji Konińskiej wraz z programem rozwoju komunikacji rowerowej”.
7. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na rok 2015.
8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Konińskiego na lata 2015-2023.
9. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i pytania radnych.
10. Wnioski, postulaty, oświadczenia i informacje radnych.
11. Zamknięcie obrad.