Partnerstwo Publiczno-Prawne w praktyce

Na konferencję z cyklu „PPP w praktyce”, która odbędzie się 7 października 2013 r. w Poznaniu, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zaprasza prelegentów oraz osoby zainteresowane tą tematyką.

Wydarzenie jest adresowane do wszystkich zainteresowanych tematyką partnerstwa publiczno-prywatnego, w szczególności do przedstawicieli gmin, powiatów i regionów oraz reprezentantów sektora prywatnego zainteresowanych współpracą.

Celem spotkania jest zmiana dotychczasowego spojrzenia na problematykę PPP, która do tej pory była dyskutowana głównie od strony teoretycznej. Na spotkaniu omówione zostaną najistotniejsze kwestie związane z praktyką wdrażania przedsięwzięć typu PPP w wybranych sektorach.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla pierwszych 140 uczestników, którzy dokonają rejestracji poprzez formularz znajdujący się na stronie www.pppwpraktyce.eu.