O Funduszach w Twojej Gminie

Jeśli poszukujesz środków na rozwój lub założenie działalności gospodarczej, chcesz uczestniczyć w szkoleniach, dowiedzieć się, czy Twój pomysł ma szansę na otrzymanie dofinansowania z Unii Europejskiej lub masz pytania związane z rozliczaniem projektu, skorzystaj z bezpłatnego dyżuru pracownika Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Konina w twojej gminie.

Co miesiąc Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie organizuje w gminach powiatu konińskiego Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich. Podczas dyżuru mieszkańcy gminy mogą uzyskać bezpłatne informacje na temat Funduszy Europejskich oraz otrzymać publikacje dotyczące FE.

Informacje o Mobilnych Punktach dostępne są na stronie powiatu konińskiego w zakładce Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.