Młodzi wiedzą o funduszach

Do udziału w piątej edycji Konkursu Młodzi wiedzą o funduszach Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zaprasza uczniów szkół gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Celem Konkursu jest promocja w środowisku młodzieży szkolnej funduszy unijnych, a także pokazanie uczniom w ramach dobrych praktyk tego, co zmieniło się w ich okolicy dzięki unijnym środkom. Aby wziąć udział w Konkursie, należy do 20 listopada 2013 r. przesłać pracę, która będzie promowała Fundusze Europejskie w Wielkopolsce, w tym efekty wdrażania Wielkopolskiego Regionalnego Programu Regionalnego na lata 2007-2013. Forma wykonania pracy jest dowolna: np. plakat, film w formie spotu reklamowego, storyboard, komiks, animacja, collage itp.

Dla laureatów przygotowano nagrody:
I miejsce - rower,
II miejsce - aparat fotograficzny,
III miejsce - czytnik e-book.

Podobnie jak w latach poprzednich, konkursowi towarzyszą lekcje europejskie, które do końca grudnia przeprowadzą konsultantki Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie. Aby wziąć w nich udział, szkoła powinna zgłosić się bezpośrednio do najbliższego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich. Dla mieszkańców Konina, Słupcy, powiatu konińskiego i słupeckiego jest to:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
Al. 1-go Maja 9, 62-510 Konin
tel.(063) 240 32 76
fax: (063) 2403223
e –mail: konin.wrpo@wielkopolskie.pl, konin.fe@wielkopolskie.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej UMWW w Poznaniu.

Regulamin,
Formularz zgłoszeniowy.