Wiosna z Kupcem

Do udziału we wspólnej zabawie oraz degustacji zdrowej żywności, pierwszego dnia wiosny (21 marca 2013 r.) zachęca firma „Kupiec” z Krzymowa. Przedstawiciele firmy, którzy tego dnia umilać będą wszystkim zebranym czas zapraszają do Centrum Handlowego FERIO w Starym Mieście.

Pierwszy dzień wiosny warto spędzić w miłej i rodzinnej atmosferze razem z firmą „Kupiec”. W Centrum Handlowym FERIO w Starym Mieście, 21 marca 2013 r. przy zielonym stoisku przedstawiciele firmy gwarantują wiele atrakcji, a zwycięzcom konkursów atrakcyjne nagrody m.in. super gadżety oraz przepyszne produkty firmy Kupiec. Tego dnia nie będzie przegranych!

Firma Kupiec SA – producent zdrowej żywności, tego dnia poczęstuje pysznymi przekąskami i zachęci do zrobienia sobie zwariowanej rodzinnej fotografii w wiosennej scenerii w foto budce. Zdjęcie będzie można zgłosić do konkurs na Facebook’u, w którym do wygrania będą vouchery do SPA!

Kupiec zaprasza wszystkich mieszkańców Konina i powiatu konińskiego do Centrum Handlowego FERIO i zdrowego przywitania wiosny.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Zdrowe nie znaczy nudne! – przedstaw tylko w dowolny sposób: „Jak wyglądałyby Twoje wymarzone wakacje fitness”. Szczegóły na stronie – zdrowenienudne.pl