Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych

„Subregion koniński w barwach jesienno-zimowych”, to hasło przyświecające IV edycji konkursu fotograficznego, którego inicjatorami są Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie.

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi na uroki Ziemi Konińskiej, a w szczególności jej walorów przyrodniczych, kulturowych i historycznych. To również doskonała forma promocji turystyki poprzez ukazanie Wielkopolski Wschodniej na tle jesienno-zimowej aury.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 20 marca 2013 r. na adres Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina”, ul. Dworcowa 2, 62-510 Konin lub dostarczać osobiście. Więcej szczegółów w regulaminie dostępnym na stronie www.lotmarina.pl. Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@turystyka.konin.pl lub pod nr tel. (63) 246 32 48.

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez: Hotel „Wityng” w Mikorzynie, Hotel „Atut” w Licheniu Starym, Pałacyk w Lisewie, Gościniec „Izabell” w Izabelinie oraz Park linowy „Leśny Raj” w Ślesinie.

Patronat honorowy objęli: Marszałek Województwa Wielkopolskiego – Marek Woźniak, Starosta Koniński – Małgorzata Waszak oraz Prezydent Miasta Konina – Józef Nowicki.