Skocz do zawartości

Marzec

Aktualności

(Przed)Świątecznie w Żychlinie

Przepiękne pisanki, smaczne baby i mazurki ozdobią w najbliższy piątek o godz. 10.00 stoły w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie. Tym samym, zgodnie dziesięcioletnią już tradycją, w szkole odbędą się konkursy na „Najpiękniejszą Pisankę” oraz „Baby i mazurki”.
 
Ideą konkursów jest utrwalanie polskich tradycji świątecznych, rozwijanie zainteresowań, promocja szkoły, a także rozwijanie pasji kulinarnych oraz kultywowanie dziedzictwa narodowego. Jubileuszowa X edycja konkursu na „Najpiękniejszą Pisankę” adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu konińskiego oraz Konina, natomiast na „Baby i mazurki” wyłącznie do uczniów żychlińskiej placówki.
 
W przedświątecznej atmosferze, wśród woni kraszanek i wypieków, rozstrzygnięty zostanie również „VII Międzyszkolny Konkurs Informatyczny”.
 
Prezentacja i ocena wszystkich prac odbędzie się w ZSE–U w Żychlinie 22 marca 2013 r. o godz. 10.00 w sali chopinowskiej.
 
Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 20 marca 2013 r. zgodnie z Regulaminami konkursu.
 
Zapraszamy do udziału. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody!!!

Patronat nad przedsięwzięciem sprawuje Starosta Koniński – Małgorzata Waszak.

 
Regulamin:
„Najpiękniejsza Pisanka”,
Baby i mazurki”,
VII Międzyszkolny Konkurs Informatyczny”.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting