XIV Wielkopolski Rajd Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Licheń Stary - Ignacewo

Po raz czternasty członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i Drużyn Harcerskich będą mogli wziąć udział
w Wielkopolskim Rajdzie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, który odbędzie się 9 czerwca 2013 r. na trasie
Licheń Stary - Ignacewo.

Impreza ma na celu popularyzacje turystyki w Wielkopolsce, doskonalenie sprawności fizycznej, a co najważniejsze dobrą zabawę. Zbiórka 9-osobowych drużyn (opiekun - osoba pełnoletnia) przy OSP Licheń Stary w godzinach 9.00-10.00. Dla każdej z drużyn przewidziane są upominki rzeczowe oraz dyplomy, natomiast zwycięzcy otrzymają również puchary.

Zgłoszenia drużyn do 27 maja 2013 r. na karcie zgłoszeniowej znajdującej się w załączniku.

Odpłatność od grupy łącznie z opiekunem wynosi 85,50 zł.

Więcej informacji w Regulaminie Imprezy.