Skocz do zawartości

Maj

Aktualności

Wygraj nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Do udziału w III edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego za najlepszą pracę magisterską z zakresu turystyki zaprasza Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
 
Celem inicjatywy jest uhonorowanie najzdolniejszych studentów, stymulowanie zainteresowania tematyką turystyki oraz pogłębianie wiedzy o turystyce w województwie wielkopolskim.
Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich napisanych w języku polskim i obronionych w latach 2011 - 2013 na wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych położonych na terenie całego kraju. Do Konkursu kwalifikują się prace koncentrujące się na tematyce związanej przestrzennie z województwem wielkopolskim, które na egzaminie magisterskim ocenione zostały przynajmniej na ocenę dobrą. Dla autorów najlepszych prac przewidziano atrakcyjne nagrody finansowe w wysokości 5.000 zł, 3.000 zł i 2.000 zł.
 
Prace zgłaszać mogą autorzy prac samodzielnie lub za zgodą autorów, szkoły wyższe i promotorzy (każda szkoła wyższa może zgłosić do konkursu dowolną liczbę prac). Prace, wraz z niezbędną dokumentacją, należy składać do 2 września 2013 r. osobiście lub drogą pocztową na adres:
Departament Sportu i Turystyki
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
ul. Piekary 17, 61-823 Poznań
(Uwaga! Decyduje data wpływu do siedziby Departamentu).
 
Szczegółowe informacje dotyczące warunków udziału w Konkursie zawarte są w regulaminie dostępnym na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.
Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting