Poszukujesz pracy?

„Targi Pracy” dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, odbędą się 6 czerwca 2013 r., w siedzibie w Klubu Energetyk w Koninie, przy ul. Przemysłowej 3D.

Głównym celem „Targów Pracy” jest możliwość zaprezentowania oferty przedsiębiorstw zatrudniających lub chcących zatrudniać osoby bezrobotne. Pozostającym bez pracy, w najbliższy czwartek będą mogli nawiązać bezpośredni kontakt z potencjalnym pracodawcą.

„Giełda Pracy” dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, odbędzie się 29 maja 2013 r., w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Koninie.

Data: 10 czerwca 2013 r.
Godzina: 8.00,
Miejsce: pokój 110,
Stanowisko: sprzedawca,
Wymagania: książeczka zdrowia dla celów sanitarno- epidemiologicznych.

Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się do Powiatowego Urzędu Pracy w celu pobrania skierowania na giełdę pracy.

Pracownik Powiatowego Urzędu Pracy odpowiedzialny za organizację Giełdy Pracy: Michał Skorupka.