III Bieg Konwaliowy

Klub Biegacza Wartko, Dom Kultury oraz Urząd Miejski w Golinie zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych do uczestnictwa w III Biegu Konwaliowym. Impreza odbędzie się 25 maja 2013 r. w Golinie, na płycie Stadionu Miejskiego w Golinie.

Organizatorzy przygotowali kilka tras biegowych o różnej skali trudności.

Pierwszy start zaplanowano na godz. 12.00 – odbędzie się w następujących kategoriach:
I - dzieci w wieku przedszkolnym – trasa 200 m,
II - dzieci klas I - III szkół podstawowych – trasa 400 m,
III - dzieci klas IV - VI szkół podstawowych – trasa 800 m,
IV - młodzież gimnazjalna – trasa 1200 m.

Drugi start zaplanowano na godz. 16.00, a 8,4-kilometrowa trasa przebiegać będzie duktami Lasu Golińskiego. Biegi odbędą się w następujących kategoriach:
I - osoby+16, biegi,
II - osoby +16, nordic walking,
III - osoby +16, fast foot (szybkie chodzenie),
IV - bieg dla początkujących na dystansie 3 km,
V - rajd rowerowy.

Zapisy organizatorzy przyjmują codziennie w siedzibie Klubu – Plac Kazimierza Wielkiego 2. W dniu biegu, udział można zgłosić na godzinę przed każdym biegiem, a także poprzez stronę www.wartko.eu oraz www.dkgolina.pl

Osoby niepełnoletnie muszą okazać się wypełnioną zgodą rodziców na uczestnictwo w biegu.

Zadanie realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków Powiatu Konińskiego z zakresu ochrony i promocji zdrowia.