Konkurs na kierownika biura Lokalnej Organizacji Turystycznej

Prezes Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej „Marina” w Koninie ogłasza konkurs na Kierownika biura Lokalnej Organizacji Turystycznej
  1. Warunki zatrudnienia:
  1. podstawa nawiązania stosunku pracy: umowa o pracę,
  2. wymiar czasu pracy: pełny etat
  3. miejsce pracy: biuro LOT „Marina” w Koninie ul. Dworcowa 2
  1. Wymagania niezbędne:
  1. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  2. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  3. nieposzlakowana opinia,
  4. wykształcenie wyższe,
  5. minimum 2-letni staż pracy na samodzielnym stanowisku,
  6. znajomość i wiedza w zakresie funkcjonowania stowarzyszeń
  7. znajomość zagadnień turystyki, marketingu terytorialnego
  8. doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu projektów (mile widziane)
  9. dobra znajomość języka obcego (jeden z: angielski, niemiecki, rosyjski).
  1. Pozostałe wymagania:
  1. Znajomość oprogramowania:
Umiejętne posługiwanie się pakietem Office, sprawne poruszanie się w środowisku Windows z uwzględnieniem podstawowych aplikacji.
  1. Komunikacja interpersonalna:
Sprawna wymiana informacji, umiejętności delegowania i efektywnego podziału zadań i obowiązków w zespole.
  1. Znajomość podstawowych zasad rachunkowości, księgowości, planowania i analizy finansowej.
  2. Umiejętności przywódcze i pracy w zespole:
Umiejętne zarządzanie zespołem pracowników w połączeniu z efektywnym działaniem pod wpływem stresu, sprawne delegowanie, podział zadań i obowiązków.

1. Zakres wykonywanych czynności na stanowisku:
  1. Współpraca z zarządem i członkami LOT, samorządami, stowarzyszeniami i instytucjami w zakresie kreowania produktów turystycznych i ich promocji.
  2. Pozyskiwanie funduszy wspierających finansowo działalność LOT, w tym środków unijnych.
  3. Nadzór nad rozwojem systemu informacji i promocji turystycznej.
  4. Współpraca z branżą turystyczną i mediami.
  5. Nadzór i koordynacja pracy Biura Stowarzyszenia i Centrum Informacji Turystycznej.
  6. Sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad przestrzeganiem przez podległych mu pracowników tajemnicy służbowej, przepisów bhp i ppoż. oraz dyscypliny pracy i efektywnego wykorzystania czasu pracy.
  7. Przygotowanie projektów planów pracy i rocznych sprawozdań merytorycznych i finansowych akceptowanych przez Zarząd LOT, nadzór nad ich wykonaniem i raportowanie rezultatów.
  8. Realizacja uchwał Zarządu LOT.

1. Wymagane dokumenty:
  1. list motywacyjny,
  2. CV,
  3. kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  4. dokumenty potwierdzające kwalifikacje odpowiednie do realizacji zadań na proponowanym stanowisku,
  5. kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy,
  6. oświadczenie kandydata o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
  7. oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  8. oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  9. inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, ważne ze względu na ubieganie się o pracę na ww. stanowisku,
  10. zarys koncepcji promocji regionu konińskiego w zakresie turystyki (zgodny z zapisami statutu Stowarzyszenia)
  11. spis wszystkich dokumentów składanych w ofercie, podpisany własnoręcznie przez kandydata.
Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć osobiście w biurze LOT „Marina” (w zamkniętej kopercie) lub przesłać pocztą na adres: Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” w Koninie, ul. Dworcowa 2, 62-510 Konin z dopiskiem: „Kierownik biura LOT” w terminie do dnia 11 marca 2013 r. do godz. 15.00.

O terminie wpływu dokumentów decyduje data stempla pocztowego.
Oferty niekompletne i niespełniające wymagań oraz przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

/-/ Małgorzata Waszak

Konin, 21 lutego 2013 r.