Zaproszenie na Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Konińskiego

W najbliższą sobotę, ponad 100 zawodników rywalizować będzie o Puchar Starosty Konińskiego w Turnieju Tenisa Stołowego.

Miejscem rozgrywek w tenisie stołowym indywidualnym dziewcząt i chłopców będzie sala gimnastyczna w Szkole Podstawowej nr 3 w Koninie.

O miejsca na podium, zawodnicy rywalizować będą systemem rosyjskim bez dodatkowej gry o I miejsce. Najlepsi w 3 kategoriach wiekowych:  młodzik, młodzieżowiec i senior otrzymają puchary ufundowane przez starostę Małgorzatę Waszak.

Organizatorzy Turnieju: Starostwo Powiatowe w Koninie i Uczniowski Klub Sportowy „Smecz” Konin zapraszają wszystkich sympatyków tenisa stołowego 7 maja do Szkoły Podstawowej nr 3, przy ul. Kardynała S. Wyszyńskiego 44 w Koninie.

Początek imprezy godz. 9.00.