Szkolenia z zakresu Wypełniania wniosku o płatność

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie informuje, iż Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, organizuje  szkolenia dla beneficjentów Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013 pt.: „Wypełnianie wniosku beneficjenta o płatność”.

Szkolenia mają charakter warsztatowy i skierowane są do beneficjentów projektów infrastrukturalnych – Priorytety II, IV, V i VI WRPO (wyłącznie dla tych beneficjentów, którzy mają obowiązek stosowania ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych). Spotkania zaplanowano w dniach:6 i 13 czerwca br., w siedzibie Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, sala 09, parter, ul. Przemysłowa 46, Poznań.

W szkoleniach winni wziąć udział pracownicy bezpośrednio zaangażowani w realizację projektu (pracownicy merytoryczni). Uczestnicy winni przygotować się do udziału w szkoleniu (rozważyć sposób realizacji projektu zebrać pytania i wątpliwości związane z realizowanym przez nich projektem). Ilość miejsc jest ograniczona, a zatem decyduje kolejność zgłoszeń! Należy wypełnić formularz on line dostępny na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl  (proszę wypełnić wszystkie pola i kliknąć „wyślij”). Przy zgłoszeniu należy podać numer wniosku o dofinansowanie.

Szkolenie jest bezpłatne, ponieważ w całości finansowane jest ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej WRPO.

Program szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.wrpo.wielkopolskie.pl (link: http://www.wrpo.wielkopolskie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1737:szkolenia-z-zakresu-wypeniania-wniosku-o-patno&catid=24&Itemid=1 )