Powiat Koniński na Targach GLOB w Katowicach

Ziemia, woda, powietrze i adrenalina to hasła tegorocznych, XVI Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB, które odbędą się w dniach 26-28 marca w Katowicach.

Na tej największej w kraju wiosennej imprezie wystawienniczej nie zabraknie również prezentacji Powiatu Konińskiego. - Będziemy się promować zgodnie z hasłem targów, czyli pokażemy jak aktywnie można wypoczywać w powiecie konińskim. Rower, żaglówka, kajak, wędka, czy jazda konna to tylko niektóre z atutów jakimi chwalić będziemy się w Katowicach - mówi Ewelina Rapeła z-ca naczelnika Wydziału Promocji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Koninie. Na śląskich targach nie zabraknie też publikacji przygotowanych przez branżę turystyczną naszego regionu oraz pielgrzymkowej wizytówki Ziemi Konińskiej, czyli wydawnictw Sanktuarium Maryjnego w Licheniu.
A bogaty i ciekawy program imprez towarzyszących przygotowany przez Organizatorów gwarantuje zwiedzającym wiele niezapomnianych przeżyć.