Posiedzenie Zarządu Powiatu Konińskiego

Jutro, 30 marca, w siedzibie Starostwa obraduje Zarząd Powiatu Konińskiego.

Porządek posiedzenia:
1. Przyjęcie porządku posiedzenia.
2. Przyjęcie protokółu z posiedzenia Zarządu Powiatu Konińskiego nr 86/10 z dnia 18 marca 2010 r.
3. Autopoprawka do projektu uchwały Rady Powiatu Konińskiego w sprawie dokonania zmian w budżecie Powiatu Konińskiego na 2010 rok.
4. Przyjęcie projektu uchwały Rady Powiatu Konińskiego w sprawie wysokości opłat za usunięcie i parkowanie pojazdu na terytorium powiatu konińskiego.
5. Podjęcie uchwały Zarządu Powiatu Konińskiego w sprawie ogłoszenia otwartych konkursów ofert na realizację - w roku 2010 - zadań publicznych z zakresu ekologii, ochrony zwierząt i ochrony dziedzictwa przyrodniczego oraz z zakresu pomocy społecznej.
6. Aneks do arkusza organizacyjnego na rok szkolny 2009/2010 Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Rychwale.
7. Sprawy bieżące.