Skocz do zawartości

Listopad

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie w gronie nominatów XI edycji Konkursu Ekologicznego "Przyjaźni Środowisku"

Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie jest pierwszą ponadgimnazjalną szkołą z Wielkopolski a trzecią w kraju, nominowaną w Konkursie Ekologicznym "Przyjaźni Środowisku".
 
Szkoła została doceniona za oryginalne i nowatorskie działania proekologiczne, zwłaszcza zaś za prowadzenie działalności związanej z edukacją ekologiczną, promocją ochrony środowiska i zdrowego trybu życia, organizacją imprez proekologicznych oraz podnoszeniem świadomości ekologicznej wśród społeczeństwa.
 
Podczas uroczystej gali, która odbyła się 10 listopada w Warszawie, akt nominacji do II etapu Konkursu w kategorii "Promotor Ekologii", odebrały w imieniu Zespołu, jego dyrektor Anna Matczak - Gaj oraz mgr biologii Joanna Wierzbowska.
Spośród nominowanych, Kapituła wyłoni Laureatów XI edycji Konkursu "Przyjaźni Środowisku", których poznamy w styczniu przyszłego roku.

Zobacz także:
Tłumacz MigamPowiatowe Centrum Zrządzania Kryzysowego w Koninierozlicz PITLogo Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w KoninieLogo Stowarzyszenia Aglomeracji Konińskiej
© 2023 Starostwo Powiatowe w Koninie – Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: WR Consulting