UKS-y Programy rządowe i samorządowe

We wtorek, 24 listopada br. odbędzie się szkolenie "UKS-y Programy rządowe i samorządowe".

Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

1. Programy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie sportu i turystyki - wnioski z realizacji zadań w 2009r., a także priorytety na rok 2010.
2. Działania realizowane w ramach rządowego programu "Sport Wszystkich Dzieci" na rok 2009 oraz priorytety na przyszłość.
3. Cele i zadania programów realizowanych z dofinansowaniem Funduszu Zajęć Sportowo - Rekreacyjnych dla Uczniów.
4. Nowe formy współpracy klubów sportowych z władzą publiczną w świetle Ustawy o sporcie i nowelizacji Ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie.
5. Programy wspierające sportowe zajęcia pozalekcyjne:
Animator Sportu Szkolnego
Animator Sportu Osób Niepełnosprawnych
Organizator sportu w środowisku wiejskim,
Animator programu "Moje boisko - Orlik 2012"
6. Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich - program wspierający sport,
turystykę, i wypoczynek dzieci i młodzieży.
7. Program sportu i turystyki dofinansowane z Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych.
Szkolenie odbędzie się w Sali 100 w siedzibie konińskiej delegatury Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu w godzinach 11.00-15.00.