Sztuka jest w każdym z nas wystarczy ją odnaleźć i obudzić !!!

"Sztuka jest w każdym z nas jesteśmy o tym głęboko przekonani, nie zawsze tylko możemy ją pokazać a z drugiej strony i oglądać. Sztuka nie zna różnic nie dzieli sztuka łączy i inspiruje."

Do takiego, pozytywnego poszukiwania własnej radości zachęca społeczność miasta Konina i powiatu konińskiego Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Otwarcie" oraz Górniczy Dom Kultury "Oskard".

Z myślą o promowaniu kreatywności twórczej, Fundacja oraz "Oskard" zapraszają wszystkich 12 listopada na przedsięwzięcie artystyczne pod hasłem "Sztuka jest w każdym z nas". Odbędzie się ono w GDK "Oskard", początek godzina 17.30.
Spotkanie rozpocznie wystawa prac.

"Cenne jest dla nas każde dzieło stworzone z pasją" - mówią organizatorzy zachęcając do przynoszenia swoich prac (począwszy od obrazu poprzez rzeźbę, fotografię czy poezję) do siedziby Fundacji, mieszczącej się przy ulicy A. Mickiewicza 24 w Koninie.

Finałem listopadowego przedsięwzięcia będą dwa koncerty: zespołu "Na Górze" grającego bardzo ekspresyjną muzykę rockową oraz "Farben Lehre" - zespołu obecnego na polskim rynku muzycznym od 20 lat.

W imieniu organizatorów zapraszamy do współpracy podczas organizacji wystawy oraz uczestnictwa w koncercie.

Organizację przedsięwzięcia wsparli: Hotel Magda, Feel Free, Hotel Mikorzyn oraz Agencja Reklamowa "R2".